
- В наявності
- Код: 193401-NAK
Сальник півосей (ліва / права) (40x62x8) DSG 7 DQ500 0BT 0BH 193401-NAK 0BH409400B
417,56 ₴
+380 (99) 673-52-79
Дмитроповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник півосей (ліва / права) (40x62x8) DSG 7 DQ500 0BT 0BH

| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | NAK Company |
| Код запчастини | 0BH409400B |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Товщина | 8 мм |
- Ціна: 417,56 ₴


