
- В наявності
- Код: 141401-NAK
Сальник роздавальної коробки (42x62x8) АКПП 722.6 | 722.9 04-up
420,64 ₴
+380 (99) 673-52-79
Дмитроповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник роздавальної коробки АКПП 722.6 | 722.9 04-up
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | NAK Company |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Товщина | 8 мм |
- Ціна: 420,64 ₴


