
- В наявності
- Код: 209400B-NAK
Сальник вхідного вала (40x62x7.8) РКПП DPS6 DCT250 NAK
749,76 ₴
+380 (99) 673-52-79
Дмитроповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сальник вхідного вала РКПП DPS6 DCT250
-
Внутрішній об'єм - 40 мм.
-
Зовнішній об'єм - 62 мм.
-
Товщина - 7.8 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | NAK Company |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Товщина | 7.8 мм |
- Ціна: 749,76 ₴






